site stats
BallinaVIPKështu lyhet Elita Rudi për 10 minuta

Kështu lyhet Elita Rudi për 10 minuta

Elita Rudi është njëra ndër moderatoret më të dashura në vend.

Ajo ka kohë që iu është larguar televizionit për tju përkushtuar fëmijëve të saj.

Por kjo nuk e ka bërë atë më pak të parëndësishme përkundrazi, ajo komentohet shumë dhe merr vëmendje të madhe në çdo paraqitje të saj.

Së fundmi ajo që ka rënë në sy është një “selfie” që ka postuar moderatorja në Instastory dhe ka treguar se grimohet për vetëm 10 minuta, dhe rezultati është befasues. /Kosovarja/

Must Read