BallinaVIPAfërdita sjell foton më të bukur pranë bashkëshortit

Afërdita sjell foton më të bukur pranë bashkëshortit

Afërdita Dreshaj publiko disa foto të reja.

Më shumë vëmendje mori ajo me bashkëshortin e saj në në darkë romantike.

Afërdita sjell momente të shkumta edhe pran bashkëshortit dhe djalit të tyre.

Edhe nga publiku mori pëlqime e komente të shumta për dukjen./InfoKosova/

Must Read

spot_img