BallinaVIPBlerona zgjedh ta vesh këtë fustan provokues

Blerona zgjedh ta vesh këtë fustan provokues

Blerona Zeqiri, është njëra nga moderatoret më të pëlqyera në vendin tonë, ani pse profesionin e saj e nisi në radio, ajo për publikun u bë e njohur që kur u bë pjesë e ekranit.

Blerona, për vite me radhë është përballur me një mbipeshë e cila dikur i solli edhe probleme shëndetësore, kësisoj, ajo mori vendim që bëjë një ndërhyrje në lukth, e cila rezultoi e suksesshme.

Nga një person me mbipeshë, tani Blerona është shndërruar në një person ‘asht dhe lëkurë’.

Në ditën e ‘Shën Valentinit’, Blerona ka zgjedhur të vishet me fustan super provokues.

Me ngjyrë të kuqe e të shkurt, moderatorja nuk ka hezituar t’i ekspozoj këmbët e saj joshëse.

Kaq bukur është kombinuar ajo. /ORAinfo/

Must Read

spot_img