Zhgënjyese pamja e fundit e Adelina Tahirit

Adelina Tahiri ka kohë që ka lënë anash karrierën artistike muzikore, me çka edhe bëri famë.

Megjithatë këngëtarja kohëve të fundit është fokusuar tek jeta e saj personale, pas martesës me avokatin maqedonas, Serjozha Markov.

Adelina madje mjaftë aktive është edhe në rrjetin social Instagram, ku gjatë gjithë kohës tregon jetën e saj luksoze që bën.

Por, e fundit fotografi e saj është një selfie, ku artistja zhgënjen me fytyrën dhe duket krejt ndryshe nga fotosesionet profesionale./Indeksonline/