Cristiano Ronaldo nuk iu bashkua Portugalisë gjatë ndeshjeve të fundit ndërkombëtare.

Cristiano Ronaldo ka shfrytëzuar pushimin e ndeshjeve ndërkombëtare për të punuar në përmirësimin e formës së tij fizike te Juventus.

Ronaldo nuk iu bashkua Portugalisë në miqësoren ndaj Kroacisë dhe duelit ndaj Italisë në Ligën e Kombeve.

Mediat italiane raportojnë se Ronaldo ka shfrytëzuar dy javët e fundit për të punuar rreth përmirësimit të formës fizike.

Ronaldo kërkon golin e parë në Serie A në duelin e xhiros së katërt ndaj Sassuolos, të dielën.

Loading...