Xeni poston fotografi me bashkëshorten, çift i përkryer

Shkëlzen Jetishi i njohur si Xeni si edhe të gjithë artistët e tjerë është më se aktiv në rrjetet sociale.

Ai herë pas here poston edhe momente përditshmërie me më të dashurit e tij.

Së fundmi vjen me një fotografi, ku shihet me bashkëshorten e tij, ku po duken çift i përkryer dhe mjaftë elegant.

Ndryshe, Xeni po vazhdon të jetë më se aktiv si me projekte ashtu edhe koncerte muzikore./Indeksonline/