site stats
BallinaVIPVioleta Kajtazi dobësohet dhe ndryshon stil, aq sa nuk njihet

Violeta Kajtazi dobësohet dhe ndryshon stil, aq sa nuk njihet

Këngëtarja pejane, Violeta Kajtazi, është skenë prej një jete, gjithmonë duke i qendruar besnike muzikës së mirëfilltë.

Këngëtarja e ka ruajtur identitetin artistik, duke mos e lëshuar vetën në trende të momentit, shpesh të kritikuara.

Por, stili dhe paraqitja e jashtme e këngëtares ka pësuar ndryshime.

Violeta Kajtazi po duket më moderne, me sti të kohës dhe siç mund ta shihni ajo ka rënë në peshë. /Kosovarja/

Must Read