Kënga ‘Dua’ nga Enca Haxhia rrëmbeu një dëgjueshmëri të madhe por jo vetëm kaq, shikueshmëria ishte akoma më në nivel

Kjo për të vetmen arsye se në klip është Enca dhe aty nuk ka pasur se si të mos ketë diçka provokative.

Në videon e këtij projekti muzikor ajo kishte bërë skena erotike me modelin spanjoll Pierluigi.

Ky i fundit madje para fillimit të xhirimeve ishte ndier në siklet kur Enca e ka pyetur se a është gati të preket e puthet me të.

Videon nga prapaskenat ajo e ka publikuar në Instagram ndërsa modeli shihet se është vënë në siklet.

‘Dua’ ka marrë plot 8 milion klikime në Youtube.