Moderatorja e njohur, Liberta Spahiu çdo herë zgjon kureshtje me imazhet që publikon.

E njohur edhe për fizikun e saj të perfeksionuar, prezantuesja tërheqë vëmendje në secilën mënyrë.

Në fotografit e radhës ajo erdhi me një veshje të thjeshtë, bluzë të bardhë dhe xhinse të kombinuara me një kapele të zezë e që dukej në top formë dhe tejet tërheqëse.

“Unë gjithmonë e them të vërteten, edhe kur gënjejë, “thënie të shkëputura nga t.montana përshtatur maices” ka shkruar Liberta në njërën nga imazhet.

Ndryshe, ajo njihet edhe për stilin unik që ka në veshje e që nuk zhgënjejnë në asnjë paraqitje./Indeksonline/