site stats
BallinaVIPVajza e Lutfi Hazirit mbush 23 vjet, çmend rrjetin me fotot e...

Vajza e Lutfi Hazirit mbush 23 vjet, çmend rrjetin me fotot e fundit

Lotina Haziri vazhdon të jetë një emër i komentuar në mediet rozë.

Pozat e saj provokuese kanë marrë gjithmonë vëmendjen e ndjekësve dhe medieve.

Së fundmi, ajo ka postuar disa foto të reja ku ka ekspozuar linjat trupore dhe tregoi se festoi ditëlindjen e 23-të./InfoKosova.Net/

Shiko foton:

Must Read