U munduan ta mohonin lidhjen e tyre, por u zunë duke u puthur çifti i njohur

Tani edhe zyrtarisht dy artistët kanë filluar romancën.

Camila Cabello dhe Shawn Mendes kanë qenë një nga emrat më të përfolur javët e fundit në mediat rozë.

Javë më parë dyshja kishin publikuar duetin e tyre më të ri ‘Senorita’ dhe menjëherë pas lansimit kishin filluar zërat për një lidhje të mundshme.

Fillimisht yjet kishin refuzuar një gjë të tillë, por pas publikimit të këtyre fotografive romantike Camila dhe Shawn nuk mund të refuzojnë më lidhjen e tyre. /Lajmi.net/