Tayna nuk po i lë rehat ndjekësit

Ndodhet për pushime, por ajo që nuk i lë rehat ndjekësit është Tyana me foto nga plazhi, e që në këto ditë vape është e vështirë të përballohet sidmos nga gjinia mashkullore.

Reperja Tayna ka gjetur kohë për disa ditë pushimi në Mal të Zi.

Ajo nëpërmjet postimit të disa fotogravie, dje ka provokuar rënd ndjekësit e saj në Instagram pasi shfaqet me bikini tanga dhe e ‘zjarrtë’.

Tani ajo ka ‘goditur’ sërish me një postim nga atje ku në fokus të veçantë gjoksin.

Rep-artistja po argëtohet në maksimum derisa në Mal të Zi ka shkuar edhe për xhirime të klipit të ri. Taynën po e shoqërojnë familjarë./Lajmi.net/