Tayna imazhi i ri i kësaj kompanie vendore

Ajo është ndër emrat më të përfolur dhe më të kërkuar në industrinë e muzikës, e gjithë kjo falë talentit për rep të cilën e kompleton me fizikun e përkryer që ka.

Bëhet fjalë për reperen e njohur, Tayna e cila së fundi është bërë imazhi i ri i kompanisë së njohur kosovare të prodhimit të kafes ‘Princ Caffe Instant’.

E ftuar në ‘Prive’, reperja nga Prizreni ka dhënë detaje të reja rreth këtij bashkëpunimi me këtë brend të njohur.

Tayna do të jetë imazhi i kompanisë për një vit, dhe do të gjirojë gjithsej gjatë reklama gjatë kësaj kohe.

Kujtojmë që sot Tayna publikoj projektin e ri me videoklip ‘Caliente’./Indeksonline/