Spanjolle më “bume” vështirë se keni parë më herët!

Victoria Lomba lirisht mund të themi se është spanjollja me trupin më të mirë njëherë për njëherë, shkruan “InfoKosova”.

Ajo ka një trup të palestruar, ai pse pak mbipeshë Victoria Lomba duket përfekte.

Lomba ka vithe dhe gjoks të lakmueshëm, dhe për to ia kanë lakmi të gjithë.

Bukuroshja bionde nuk nguron që t’i reklamoj asetet e saj nëpër fotografitë dhe videot që i ndanë me ndjekësit e saj nëpër rrjetet sociale.

E ne i zgjodhëm sonte këto foto të saj për ju që t’i shihni./InfoKosova/