“Sofia” seksi e gazetarit Arjan Çani, Xheni Brahaj ka publikuar në rrjete sociale disa foto seksi para fillimit të emisionit “Zonë e Lirë”.

E veshur me të zeza dhe transparente, Xheni dukej në formë të mrekullueshme se kurrë, ndërkohë që më tepër në sy bie padyshim gjoksi i saj.

Bukuroshja seksi nuk mund t’a fillonte me mirë se kështu sezonin e ri të emisionit.

#back #zoneeliretvklan 🤷🏼‍♀️

A post shared by Sophie Zonë E Lirë (@xhenibrahaj) on