Sigurisht e prisnit këngën e re të Gashit

Ka shumë nga ata që e duan dhe e pelqejnë muzikën e reperit me prejardhje shqiptare Gashit, ai tashmë ka publikuar këngën më të re me titill “Get Out”.

Ai vepron në ShBA, aty ku edhe kultivohet më së shumti muzika hip-hop.

Gashi ka arritur të bëjë famë duke vepruar në New York, saktësisht në Brooklyn aty ku edhe jetojnë shumë shqiptarë.

Reperi ka pasur bashkëpunime të ndryshme me emra të njohur si : Migos, Travis Scott, French Montana e shumë të tjerë.

Ai gjithmonë e ka përmendur me krenari prejardhjen e tij shqiptare. /Indeksonline/