Si duket Shpëtimi po bëhet sërish baba, ja sa iu ka trashë barku gruas së tij

Arta Desku u bë e njohur në publik si gruaja e moderatorit shumë të njohur, Shpëtim Deskut.

Me paraqitjet e saj plot stil arriti të bëhet tejet e përfolur dhe përherë në vëmendje të medieve rozë.

Artën e gjejmë tejet aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën barku i saj ka dalur paksa i fryrë.

A po bëhet Arta sërish nënë, apo është thjeshtë vetëm efekti i pozës që ajo ka marrë!?/ORAinfo/