Shfaqet vetëm në bikini vajza e Lutfi Hazirit, a kanë filluar pushimet për të?!

Kënga Haziri është vajza e madhe e politikanit të LDK-së Lutfi Hazirit, shkruan “InfoKosova”.

Kënga është një vajzë shumë e bukur dhe me përmasa trupore të lakmueshme.

Ajo së fundmi është shfaqur në një pishinë, ku shihet vetëm në bikini.

Gjoksi i saj i madh ka “trullosur” të gjithë meshkujt që e ndjekin Këngën e Lutfi Hazirit në Instagram.

Ja për cilën fotografi bëhet fjalë, por kujdes se mos “trulloseni” edhe ju sapo ta shihni!/InfoKosova/