Serish ekspozon linjat Georgina

E dashura e yllit të futbollit, Cristian Ronaldo, Georgina Rodriguez është vazhdimisht në fokus të mediave.

Modelja joshese ka edhe një fizik që secila femër do ta kishte lakmi, linja perfekte dhe një bukuri natyrale.

24 vjeçarja fal famë së partnerit të saj Ronaldo, numëron , mbi 10 milionë ndjekës në ‘Instagram’ e ku sjell imazhe mjaft provokuese.

Edhe në një fotografi që ka shpërndarë së fundi, Georgina ka fokusuar format mahnitëse, teksa bije në sy beli dhe të pasmet e saj seksi.

Ndryshe, çifti i njohur kanë filluar pushimet luksoze në bregdetin kroat./Indeksonline/