Sa herë që shkruajm për të nuk ka gjasa të mos e përmendim se është një nga vajzat më joshëse në shqiptari

E tash siç di të bëjë vetëm ajo, këngëtarja shqiptare, Samanta Karavella ka publikuar një imazh ku u pa e veshur tejet elegante e me stil.

Me syze nga “WerdeWatches” e me krahët e vendosura njëra mbi tjetrën ajo ka shkëlqyer foton që nuk ka shumë minuta që e ka publikuar. 

Siç duket flokët e zeza e me shkëlqim i ngjajnë goxha shumë këngëtares duke bërë kështu që asaj t’i duket një konstrukt i përsosur i fytyrës.

Ajo edhe disa ditë më parë kishte ardhur me imazhe të njëpasnjëshme në “Instagram” ku u pa e veshur me rroba të zeza. 

Karavella ka një numër të konsiderueshëm të ndjekësve në “Instagram” dhe tashmë është shumë afër ta kap gjysmë milionëshin.

Kënga e saj e fundit që e ka publikuar titullohet “Faj” dhe është bashkëpunim i këngëtares me Ermal Fejzullahun. 

Kjo këngë deri tash ka marrë mbi 5.8 milionë shikime në YouTube.