Sa ishte modelja shqiptare aty, a pësoi termet ishullin grek

Emri i saj u bë I njohur qysh nga pjesëmarrja në emisionin “Xing me Ermalin”, shkruan “InfoKosova”.

Por në mos përputhje me disa rregulla të stafit, ajo u largua nga bota e televizionit për t’i lënë kohë dje hapësirë një tjeter projekti.

Ndryshe vajza shpesh komentohet për linjat trupore dhe herë pas here nga fansat hidhet dyshim se ajo ka bërë ndërhyrje, e sidmos në të pasmet.

Rashel para se të bëhej kaq e njohour ajo merej me sport më saktë me “Kickbox”, dhe linjat janë si rezultat I punës që ajo ka dhënë kohë dhe mund.

Pushimet e saj janë stërgjatur, ka dite e javë ndodhet në Ishullin grek, fotot që nxjerr janë vërtetë shpërthyese. /InfoKosova/.