Ryva mahnitë me këtë fotografi

Një këngëtare e suksesshme, me një karriere të gjatë në skenën muzikore.

Projektet që ka sjellur Ryva Kajtazi, gjithmonë janë pëlqyer dhe vlerësuar nga publiku.

Veç kësaj, këngëtarja dallohet për stilin e veshjës që e bën të veçant. Imazhet plotë sharm nuk mugojnë asnjëherë nga ajo.

Së fundi Ryva shfaqet me një grim më ndryshe se herave tjera, e që padyshim shkëlqen edhe kësaj radhe.

Ajo përmes kësaj fotografie ka paralajmëruar se është duke sjellur një befasi për publiku.

Se çfarë do të jetë, mbetët të zbulohet nga vet këngëtarja.

Ndryshe, Ryva është e martuar dhe nënë e një vajze. Dorela është ajo që ia ka ndryshuar jetën këngëtares për të mirë./Kosovarja/