Këngëtarja shqiptare, Rita Ora vazhdon të jetë i fokus i mediave rozë.

Nuk ka dyshim se me imazhet provokuese dhe seksi që publikon është pothuajse gjithnjë në qendër të vëmendjes, shkruan lajmi net.

E tillë shfaqet edhe në foton e fundit kur ka të veshur një këmishë të bardhë e cila pozon pa reçipeta.

Grimi i lehtë dhe poza joshëse e ka bërë atë edhe më tërheqëse.

Ora nuk po ndalet së performuari në vende të ndryshme e me performanca tejet të zjarrta.

Projektet muzikore dhe pushimet po ashtu nuk po i lë anash.

Somebody pass me the water

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Loading...