Rita krenohet me këtë arritje të vëllaut

Se është gjak shqiptari kjo e tregon edhe afërsia që ka me familje dhe për asnjë moment nuk e harron se nga ka ardhur.

Përveç angazhimeve të shumta në muzikë, ajo ndan momente shumë të bukura dhe cilësore me familjën, është edhe ky moment i diplomimit të vëllaut që Rita e ndan me të gjithe ju me shumë kranari.

Pavarsisht agjentës së ngarkuar që ka, Rita Ora nuk e lë anash as familjen, ajo nuk ka humbur as ditën e rëndesishme të vellaut të saj, pasi sot ka pasur ceremominë e diplomimit.

Don Ora , vellau i vogël i Ritës ka diplomuar për Biznes, në ‘Regent’s University London’ njëri prej Universiteteve më të mëdha në Londër.

“Motër Krenare!!!.. @thereal_donora, ti je i vogli favorit për mua, por nuk je i vogel më” ka shkruar Rita në postimin ku shihet vllau i saj në ceremoninë e diplomimit. /Indeksonline/