Remzia ua “ftohë” të gjithave me paraqitjen e fundit

Remzie Osmani dita ditës po duket edhe më rinore, shkruan “InfoKosova”.

Në paraqitjen e fundit sot Remzia dukej por si një vajzë e re.

Ajo ishte veshur dhe rregulluar aq bukur sa që të krijonte përshtypjen që është një vajzë rreth të 20-tave.

Më pas ishte vetë Remzia ajo e cila e kishte bërë publike këtë foto në Instagram, ku dhe kishte marrur shumë pëlqime dhe komente pozitive për dukjen e saj./InfoKosova/