“Rejan” po e do kaq shumë motrën nga seriali, shikoni çka bën me të

Ebru Sahin është një prej aktorve më të pëlqyera të momentin në Turqi.

Edhe pse luajti në shumë filma e seriale të tjera, ai që po e bën gjithnjë e më të popullarizuar është roli i ‘Rejanit’ në serialin ‘Hercai’.

Përveç saj, ajo që po bëhet shumë e pëlqyer nga seriali ështëe dhe motra e saj e vogël ‘Gyli’.

E në një foto që është publikuar në rrjete sociale shihen ato të dyja të përqafuara në prapaskenë.