Këngëtarja e njohur shqiptare, Baby G ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram”.

Ajo në këto imazhe shihet e veshur me veshur ngushtë dhe shumë shkurtë.

Baby G dukej goxha seksi dhe në formë./Indeksonline/