Publikohen çmimet e biletave për ndeshjen Feronikeli-Slovan Bratislava, që do të mbahet nesër

Të martën, më 30 korrik, në “Fadil Vokrri” të Prishtinës, Feronikeli zhvillon takimin kthyes për kualifikime të Europa League, ndaj Slovan Bratislava.

Klubi nga Drenasi ka bërë të ditur vendin se ku do të shiten biletat dhe çmimet e tyre.

Ja njoftimi i plotë:

Nesër (e martë), prej orës 9:00, do të dalin në shitje biletat në këto pika:

Prishtinë: Dy pika te stadiumi “Fadil Vokrri”.

Drenas: Restaurant Dijamant

Komoran: Pizzeria Dijamant.

Çmimet e biletave do të jenë këto:

Veri dhe Jug: 3 Euro

Lindje: 5 Euro

Përendim: 10 Euro

VIP: 15 Euro.

Kujtojmë që ndeshja fillon prej orës 18:00 dhe dyert e stadiumit hapen në ora 16:00.

Ashtu si në ndeshjen e fundit, edhe për këtë takim do të ketë mijëra bileta falas.