Pra, Ledri sapo mori vesh që Dua Lipa u nda nga i dashuri, nuk priti fare dhe i dërgon ‘një puthje’? Ç’po kurdis me të atin e këngëtares?

Së fundmi në mediat shqiptare e të huaja është shkruar gjerësisht mbi ndarjen e Dua Lipës dhe Isaac Carew.

Pas një rikthimi disa mujor dyshja i dha fund lidhjes dhe sigurisht nuk u jemi ndarë postimeve që ata kanë bërë në rrjetet sociale për të kuptuar diçka më tepër.

E megjithatë duket se dikush nuk paska pritur fare për Duan të marri veten nga kjo ndarje dhe po flasim pikërisht për ish-in e saj, reperin Ledri Vula.

Së fundmi Ledri është takaur me të atin e Duas, Dukagjin Lipa, fillimisht në ndehsjen miqësore të organizuar nga Federata e futbollit të Kosovës, e më pas ata kanë festuar në mbrëmje në një festë “të çmendur”.

Në Instastories Ledri ka postuar video me babain e ish- të dashurës së tij, e madje në një prej videove ai i ka bërë “tag” dhe këngëtares.

Faton Shoshi gjtihashtu ka postuar video e foto duke i bërë tag Ledrit dhe Dukagjinit, e madje në një prej tyre ka shkruar:

“Ka munohen me ma punu mas shpinës”.

Duket qartë që Ledri dhe Dukagjini janë mjaft të afërt, mos ndoshta tani që Isaac i theu zemrën dua-s, babi i saj po i thotë Ledrit të bëjë lëvizjen e rradhës?

Epo asgjë nuk është e pamundur!