Poni na prezanton me djalin e burrin e saj

Jeta e saj private ka qenë larg nga mediat.

Poni është njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptarë.

Këngëtarja jetën e saj private e mbanë shumë të konservuar, duke mos postuar asgjë rreth familjes së saj.

Në një video të postuar në ‘Instastory’ e cila u fshi menjëherë shihet partneri dhe djali i saj duke u argëtuar në pishinë.