Plagosje në Podujevë

Një person është plagosur në rrethana të panjohura me armë zjarri, nga një i dyshuar në Podujevë.

Me urdhër të gjyqtarit të procedurës paraprake është kontrolluar shtëpia e të dyshuarit, i cili gjendet në arrati.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor në QKUK dhe njësit relevante policore janë duke hetuar rastin.

Foto: Ilustrim