Paris Hilton është parë shumë joshese në fustanin e ngushtë ngjyrë të zezë.

Në këto imazhe, ylli televiziv dukej shumë joshese dhe në formë, teksa kishte treguar linjat e mira trupore.

37 vjeçarja kështu u duk teksa morri pjesë në javën e modës në New York./Indeksonline/