Nëse shihni se lëkura e fytyrës tuaj është shumë e thatë, përdorni ta lyeni me vaj vegjetal, si dhe disa pika të peroksidit të hidrogjenit. 

Ndajeni këtë video të mahnitshme me miqtë dhe familjen tuaj, pasi faqja për të vazhduar marrjen e videos dhe përmbajtjes më të mirë nga rrjetet sociale, ne jemi një faqe e dedikuar për të treguar përmbajtje të shëndetshme dhe jo të dëmshme për publikun.

kështu që unë do të të lënë një video me recetat se si të mbani fytyrën tuaj të shëndetshëm nëse rrudhat ose puçërr me sode buke dhe një përbërës tjetër shpresoj që të funksionojë për ju./InfoKosova/

Shiko Videon: