Bëri goxha bujë në mediet rozë vetëm dy ditë më parë dhe kjo falë disa fotove nudo që publikoi në Snapchat.

Jo vetëm foto të nxehta dhe poza që të bëjnë të ëndërrosh, Enca di si të jetë një vajzë e shkëlqyer për shtëpi.

Së fundmi në Instastory këngëtarja ka publikuar një video teksa shfaqet duke bërë kafe turke.

Ahh sa bukur a! Kushedi se sa vjehrra e ëndërrojnë një vajzë si Enca pas këtij veprimi.