Albërie Hadërgjonaj ëshë ndër këngëtaret me të pëlqyera në vend.

Krahas muzikës, Albëria shfaqet shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku bën pastime të ndyshme për fansat e saj.

Ajo vazhdimisht publikon foto dhe video duke u shfaqet goxha provokuese.

Edhe pse është bërë gjyshe, Albëria duket si një vajzë 20 vjeçare.

Sonte Albëria ka qenë e ftuar në emisionin “Oxygen”, ku ka folur edhe për raportet me kunatat, me të cilat thotë se ka kaluar mirë, madje edhe kanë bërë mundje dore./ORAinfo/