Pamje nga koha kur Sahidja e motrave Mustafa dukej si Linda Morina

Linda Morina është ndër emrat më të përfolur sa i përket muzikës sonë, shkruan “InfoKosova”.

Por, sikurse Linda janë të përfolura edhe motrat Mustafa, sidomos me këngën e tyre të fundit që ia kishin kushtuar nënës, e që e akuzonin Shyhrete Behlulin për këngën që e kishte publikuar para tyre me të njëjtën tematikë.

Motrat Mustafa tani janë bërë zonja, dhe po vishen e po rregullohen si është më së miri.

Por, ne kemi siguruar një fotografi të Sahides, fotografi kjo e shumë viteve më parë.

Atëherë kur ishin motrat Mustafa jo aq moderne sa janë tani.

E në këtë fotografi vërtetë Sahidja po duket si të ishte “binjake” me Linda Morinën.

Mënyra e paraqitjes së saj, dhe stili i flokëve, e bëjnë Lindën dhe Sahiden si të ishin një person në këto foto./InfoKosova/

Motrat Mustafa:

Linda Morina: