Pak ditë pas fejeses ndahet aktorja turke

Dita e fejeses ishte shumë festive me shumë të pranishëm, dhe kjo nuk pritej pas pak diësh të përfundojnë të ndarë.

Aktorja e njohur turke, Miray Akay, i ka dhënë fund fejesës me Atilla Doğukan Türkyılmaz.

Çifti dashurinë e kurorëzuan 21 ditë më parë, por së fundmi ka qenë Miray e cila njoftoi se ata u ndanë.

“Ne nuk mundëm, vendosëm të ndaheshim, por ne ende e duam shumë njëri-tjetrin.

Përveç kësaj deklarate, Atay 19-vjeçare, hoqi të gjitha fotografitë nga faqja e saj në Instagram”, tha ajo ndërsa Dogukan ka zgjedhur heshtjen./Lajmi.net/