‘Pa stres, pa shoqëri fallco dhe pa të dashur Don Zhuan’! Tayna sapo na zbuloi përse shkëlqen kaq shumë dhe se është ndarë?

Tayna është padyshim një prej repereve e cila ka arritur që vetëm brenda një viti të pushtojë industrinë e muzikës e të kthehet ndër personazhet më të ndjekur dhe të komentuar të showebizz-it.

Ndonëse Tayna nuk rrëfen shumë për jetën e saj private, herë pas here reperja ndan meme apo dhe postime të ndryshme të cilat na bëjnë të zbulojmë pak më shumë për të privatisht.

Së fundmi reperja ka ndarë një shkrim që na zbuloi se arsyeja përse reperja duket kaq rrëzëllitëse është pozitiviteti dhe duke qëndruar larg shoqërisë fallco dhe sigurisht të dashurit Don Zhuan.

Mos ndoshta Tayna me këtë ndër të tjera ka lënë të kuptohet dhe se është ndarë?

Epo ndoshta ky është thjesht një positm që qarkullon në Instagram dhe reperja ka gjetur veten aty për ato që ajo po kalon aktualisht.