Adelina, Ema dhe Zanfina Ismaili janë ndër motrat më të pëlqyera nga publiku shqiptar, shkruan “InfoKosova”.

Tri bukuroshet Ismaili sot kishin dal me djalin e Adelinës Uliksin për të drekuar.

I biri i Adelinës duket se kishte marrë gjithë vëmendjen e kësaj dreke familjare me veprimet e tij duke i bërë tetet dhe nënën që ta duan e të kënaqen fortë me të.

Ndërsa tri bukuroshet si zakonisht ishin veshur me shumë stil dhe shije.

Këtë drekë familjare të motrave Ismaili e kishte zbukuruar edhe më shumë Uliksi i cili ka filluar të rritet dhe po duket si një engjëll i vogël./InfoKosova/