site stats
BallinaVIPNjihuni me motrën dhe vëllaun e Rita Orës

Njihuni me motrën dhe vëllaun e Rita Orës

Rita Ora, dukej tepër elegante teksa u shoqërua nga partneri i saj Taika Waititi, motra Elena dhe vëllai Don, në tapetin e mustardës në “Bulgari BZero1 Aurora Awards” të dielën (27 shkurt).

Këngëtarja, 31 vjeçe, dukej mahnitëse në një trupore elegante ngjyrë bezhë ​​me një siluetë të çuditshme teksa ka pozuar në foto përkrah të dashurit të saj.

Ndërkohë, regjisori i filmit Taika, 46 vjeç, dukej bukur teksa veshi një kostum të zi prej kadifeje me një këmishë të bardhë, ndërsa ajo zgjodhi të shkonte pa kravata për këtë rast, teksa mbante edhe syze dielli.

Në disa imazhe të tjera, Rita ka pozuar së bashku me familjen e saj, me motrën Elena dhe vëllai, Don që gjithashtu ishin pjesë e eventit.

Must Read