Një hallë si Morena Taraku! Këngëtarja e njohur mbulon me dhurata të tilla luksoze nipin dhe tani mendojmë çdo bënte për fëmijët e saj

Morena Taraku është një prej vajzave më seksi e të komentuara në showbizz-in shqiptar.

Së fundmi Morena ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram, lumturinë më të madhe të jetës së saj, ardhjen në jetë të nipit të saj, Alkun.

Morena sigurisht nuk mund të vepronte ndryshe, veçse ta mbulonte me dhurata vogëlushin, të cilat i ka ndarë edhe me ndjekësit në Instastory.

Ajo i ka dhuruar të voglit një medaljon floriri me shkronjën “A” të gdhendur, si dhe një garderobë plot me veshje të ngjyrave të ndryshme, ndërsa krahas postimit ka vendosur emrin e tij.

Duke parë se si halla e Alkun, nuk kursehet për nipin, e vetmja gjë që po mendojmë është, kushedi çdo bëjë Morena për fëmijët e saj.