Ngeli në mes të rrugës Nora Istrefi! Kush e la të vetme?

Këngëtarja Nora Istrefi është nga ato femrat e cila ka një stil dhe paraqitje në nivel shumë të mirë, shkruan “InfoKosova”.

Përveç pamjes dhe trupit që e ka të bukur, Nora e hijeshona akoma më shumë vetën me veshje me shije.

Edhe në paraqitjen e sontme Nora dukej për mrekulli.

Ajo kishte veshur një palë xhinse dhe një bluzë me mëngë të shkurtëra, më pask kishte pozuar në rrugë sikur ishte e vetme.

Këtë gjendje të saj e kishte bërë vet publike Nora në Instagram.

Vërtet dukej bukur, por a thua kush e la të ecte e vetme sonte Norën?/InfoKosova/