Në mënyrën më provokuese zbulon edhe titullin e këngës së re

Këngëtarja e shumë hiteve Enca haxhia ka paralajmëruar se po vjen me këngë të re.

Ka disa ditë që Enca Haxhia e ka paralajmëruar projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net.

E tani ajo ka vendosur ta tregoj emrin e këngës e cila vjen me videoklip dhe publikohet shumë shpejtë.

Kësaj radhe ajo ka vendosur t’i këndojë xhelozisë andaj pikërisht kështu do të titullohet kënga e re e këngëtares seksi e cila sigurisht se do të shfaqet seksi edhe në këtë këngë.

““JEALOUS” Soon 🐆❤️”, ka shkruar ajo pranë postimit në Instagram./Lajmi.net/