Në fokus të pasmet e Taynas

Është koha dhe periudha më e bukur e saj, sukseset janë ta pandalshme, Tayna me projektin e fundit i dha edhe një fuqi karrierës dhe udhëtimit në muzikë.

Por edhe paraqitjet e saj marin menjëherë vëmendjen e publikut, e kësaj radhe ajo ka vendosur të vë në pah format e saj duke u paraqitur mjaft joshëse.

Këngëtarja e ka dëshmuar se asnjëherë nuk heziton ti ekspozojë format e saj trupore.

Kujtojmë që kënga e fundit ‘Caliente’ nga Tayna u pëlqye shumë nga publiku. /Indeksonline/