Ndjekësit nuk pëlqejnë diçka nga Ryva

Ryva Kajatazi ka pranuar kritika nga ndjekësit e saj në Instagram.

Këngëtarja Ryva Kajtazi është në përgatitje të projektit të saj më të ri muzikor i cili me gjasë do të vijë me videoklip.
Këtë la të kuptohet vetë Ryva pas postimit të një fotografie e më pas një videoje në llogarinë e saj në Instagram.

Në videon e postuar ajo duket krejtësisht ndryshe dhe për këtë ndryshim drastik në pamje ka pranuar kritika nga ndjekësit e saj.

Këngëtarja nuk ka dhënë detaje se kur do të publikohet kënga e re, mirëpo ajo do të vijë së shpejti./Lajmi.net/