Mozzik me urim shumë të bukur për Getinjon

Vëllau më i vogël por që duket të jetë më i sukseshëm në muzik por dhe më puntor, ai u bë baba para tij, por të dy vëlezërit gëzojnë një relacion shumë të mirë.

Reperi Getinjo sot feston ditëlindjen e tij të 28-të.

Me këtë rast ka pranuar urime të shuma nga familjarë, miq, kolegë e fansa. Nuk ka pasur se si të mungojë edhe ai i vëllait të tij Mozzikut.

Mozzik ka zgjedhur llogarinë e tij në Instagram për ta uruar Getinjon me rastin e ditëlindjes.

“Urime datëlindja vllau im i vetmi e i vërteti @getinjo Zoti na dhashtë shëndet e sukses s’bashku ❤️ Të Dua 🙏🏻 #2EURO #gezuarditelindjen”, ishin fjalët e tij pranë fotos së postuar./Lajmi.net/