Modelja e njohur sjell portretin familjar, e përfshinë edhe qenin e saj

Emily Ratajkowski është nga modelet më tërheqëse dhe më të kërkuara në botë.

Figura e saj sensulae, linjat, bukuria natyrale bëjnë që ajo të jetë çdo herë në qendër të vëmendjes.

Pa vëmendje nuk kalojnë as imazhet që ajo publikon në rrjetet sociale, së fundi ajo ka postuar një fotografi me mbishkrimin “portreti familjar’ ku ajo shihet përkrah bashkëshortit të saj Sebastian Bear-McClard dhe qeni i tyre.

Kujtojmë që çifti u martuan në vitin 2018 ndërsa nuk dihet nëse planifikojnë të zgjerojnë familjen./Indeksonline/