Modelja e njohur pas ndarjes gjen këtu ngushëllimin

Ndonëse kishte fat në karrer si modele jo edhe aq fat në dashuri pasi ndarjet me meshkujt janë të njëpasnjëshme, këto edhe e bjëjnë njërin nga personazhet më të përfolur në rubrikat rozë.

Njihet per bukurin dhe format trupore por edhe per lidhjet me meshkujt si me Cristiano Ronaldon gjithashtu dhe me  Bradly Cooper.

Lidhja me aktorin Cooper së fundmi u përmbyll, duke i dhënë kështu fund një lidhje relativisht të gjatë dhe mjaft të përfolur.

Ata nuk arritën të vazhdonin më tej me lidhjen e tyre duke i dhënë fund, e duke vazhduar rrugët të ndarë.

Irina Shayk kohëve të fundit duket mjaft aktive nëpër rrjetet sociale, kryesisht në Instagram ku publikon pamje të ndryshme.

Modelja po gjenë prehje në pamje të bukura të natyrës duke i shijuar ato dhe duke i publikuar pamjet e tilla nëpërmjet rrjeteve sociale. /Indeksonline/