Mirsa Kerqeli takon Vasfijen

Nuk dihet se janë takuar në rastësi por këngetarja si duket është emocionuar nga takimi me gruan e fortë dhe të guximshme sic është Vasfiej Krasniqi.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Mirsa Kerqeli, nëpërmjet disa Instastory ka treguar se së bashku me bashkëshortin e saj janë takuar me Vasfije Krasniqin.

Pranë postimit të fotografive, Mirsa nuk ka shkruar asgjë vetëm se e ka vendosur një zemër.

Ajo sa i përket muzikës pas një pauze të gjatë së fundmi u rikthye me cover i cili u pëlqye mjaft shumë nga publiku./Lajmi.net/