Milani nuk i shqepet Juventusit, pas Bonuçit, gati t’i marrë edhe idhullin e tifozëve

Milani e ka përqënduar merkaton e kësaj vere te skuadra e Juventusit.

Pasi i mori Bonuçin, kuqezinjte tani duan një tjetër futbollist të rëndësishëm nga “Zonja e Vjetër”.

Skuadra nga “San Siro” po ndjek me vëmëndje situatën e Claudio Marchisio-s, i cili është i pakënaqur në mënyrën si Allegri po e trajton te Juventusi.

Kuqezinjtë janë hedhur në sulm dhe po bëjnë gati një ofertë joshëse për ta sjellë në Milano edhe mesfushorin italian i cili citet e fundit ka qenë një nga lojtarët më të spikatur te kampionët e Juventusit.

21034284_1473191469383597_114498063431794992_n